Profesjonalne okna

Obecnie coraz więcej firm posiada w swej ofercie okna. Producenci prześcigają się w tym, aby ich produkty były wyjątkowe, nowoczesne oraz innowacyjne. Jeśli jednak zależy nam na naprawdę udanym zakupie, który posłuży nam na długie lata, powinniśmy zwrócić uwagę na okna firmy Drutex.

Dlaczego właśnie ta firma wyróżnia się na tle innych? Otóż okna Drutex cechuje wysoka energooszczędność a co za tym idzie, obniżone rachunki za ogrzewanie. To nie jedyne zalety okien tej firmy, ponieważ produkty tej firmy są również dostępne w szerokiej gamie kolorów, ponadto rozwiązania antywłamaniowe w oknach należą do najlepszych i najnowocześniejszych w branży. Warto dodać, iż firma Drutex oferuje okna z PCV, aluminiowe, drewniane oraz systemy HS. Ponadto ceny okien są bardzo konkurencyjne, a zadowolonych z zakupu klientów przybywa. Firma ta posiada w swej ofercie również inny asortyment, jak drzwi, rolety, żaluzje, fasady ogrodowe, systemy tarasowe oraz mnóstwo dodatków. Zatem, jeśli planujemy remont lub budowę domu, firma Drutex oferuje wiele pomocnych rozwiązań, którymi warto się zainteresować. Należałoby jeszcze nadmienić, że Drutex posiada swoje własne działy badań i rozwoju oraz laboratorium badawcze, co znaczy że samodzielnie zajmuje się produkcją profili okien i drzwi oraz szyb zespolonych.

Dodatkowo odznacza się własną flotą transportową, która liczy obecnie czterysta pojazdów. Systemy okienne Drutex mają wszystkie odpowiednie certyfikaty i atesty. Pragnąc zapewnić klientom produkty najlepsze i najwyżej klasy, Drutex korzysta z najnowszych urządzeń kontrolujących produkcję, a ich laboratorium działa nieprzerwanie dwadzieścia cztery godziny na dobę. Celem szczelności i wytrzymałości okien, firma przeprowadza liczne badania swoich produktów, a pomaga w tym jedna z największych na rynku producentów stolarki maszyna. Mając pod ścisłą kontrolą produkcję okien, mamy pewność że kupujemy produkt sprawdzony i niezawodny, z którego będziemy zadowoleni. Aby zapewnić produkty najwyższej jakości, firma inwestuje w nowoczesne maszyny, urządzenia do produkcji oraz w postęp swoich linii produkcyjnych. Na polskim rynku stolarki okiennej niewiele przedsiębiorstw dorównuje firmie Drutex. Jeśli zdecydujemy się na wybrany produkt, z zakupem nie będzie żadnego problemu, ponieważ sklepy Drutex rozmieszczone są w każdym województwie, a nawet w innych krajach. Zakup okien w jednej z placówek firmy Drutex również nie będzie nastręczał trudności, ponieważ pracują tam doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą nam dobrać odpowiedni rodzaj okien do naszego mieszkania lub domu. Szeroki wybór okien, profesjonalna obsługa oraz najnowocześniejsza technologia przyczynia się do jednego prostego wniosku – jeśli chcemy kupić okno lub inny produkt, należy udać się do jednego z oddziałów firmy Drutex i wybrać odpowiedni dla naszych potrzeb towar. Zarówno z okien jak i pozostałych artykułów owej marki klient na pewno będzie zadowolony i poleci tą firmę swym znajomym lub rodzinie.