Oferta rodzinnej firmy Epitafium

Śmierć w rodzinie to ogromny cios dla każdego. Strata bliskich wywołuje poczucie żalu, smutku i nostalgii. Same przygotowania do pogrzebu są bardzo przygnębiające, a co dopiero w sytuacji, gdy bliska osoba w momencie śmierci przebywała za granicą. Na szczęście w takiej sytuacji z pomocą przychodzi rodzinna firma Epitafium, która zajmuje się sprowadzaniem zwłok z zagranicy.

Międzynarodowy transport zmarłych

Epitafium to znana w Krakowie firma pogrzebowa, która działa na rynku od 1992 roku. Jej główną domeną jest przewóz zwłok z zagranicy, z różnych krajów nie tylko europejskich. Firma jest ceniona za swój profesjonalizm, poza tym bardzo szybko i dyskretnie zajmuje się załatwianiem wszystkich formalności i jest bardzo pomocna w każdej kwestii związanej z pogrzebem.

Oferta firmy jest skierowana do zakładów pogrzebowych oraz do wszystkich klientów indywidualnych, którzy pragną pożegnać swoich bliskich w swoim rodzinnym mieście. Firma odbiera zmarłych bezpośrednio z ich mieszkań, a także z innych miejsc, gdzie nastąpiła śmierć. Posiada także swoją chłodnię oraz salę pożegnalną, gdzie organizuje na życzenie klientów ostatnie pożegnanie dla bliskich zmarłego.

Kompleksowa oferta firmy Epitafium

Firma Epitafium oferuje przewóz zwłok i prochów z zagranicy, transport może się odbywać drogą morską, lądową lub powietrzną, w zależności od warunków i życzeń klientów pod tym względem. Poza tym pracownicy firmy przygotowują zwłoki do transportu, robią to w sposób pełen szacunku.

Dużym udogodnieniem dla każdego pogrążonego w smutku klienta jest to, że firma przewozowa oferuje także tłumaczenie dokumentów. Jednym z takich dokumentów jest akt zgonu. Dodatkowo załatwia ona wszystkie formalności pogrzebowe w kraju i za granicą, bo współpracuje z ambasadami i konsulatami z różnych krajów.

Dodatkowa oferta pogrzebowa

Poza sprowadzaniem zwłok z zagranicy Epitafium oferuje też różnorodne usługi związane z przygotowaniem pochówku. Zapewnia szeroki wybór trumien i urn, zajmuje się kremacją zwłok, zapewnia oprawę muzyczną i kwiatową pogrzebów.

Dodatkowo zajmuje się także samym pochówkiem, oferuje usługi kamieniarskie, zdjęcia nagrobne i całą oprawę pogrzebu na cmentarzu, łącznie z transportem żałobników. Jak więc można zauważyć oferta tej znanej i cenionej w regionie firmy jest bardzo różnorodna i dopasowana do różnych potrzeb klientów.

Do tego pracownicy firmy mają w sobie wiele empatii i zrozumienia, potrafią doradzić pogrążonej w smutku rodzinie i oferują im przy tym pełne wsparcie.